Kontakti

logo small Birojs
Adrese: Ozolkalni - 2, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Telefona numurs: +371 630 80 743
E-pasts: vetimpex@vetimpex.lv
Darba laiks:
P O T C P S Sv
09:00 - 17:00 plkst.
slēgts
Uzņēmuma rekvizīti
Sazinieties ar mums

Vārds *

E-pasts *

Temats

Ziņojums

Tikšanās ar mums

Vienmēr būsim priecīgi sniegt Jums padomus un rekomendācijas

Administrācija

Laura Eisaka Mārketinga speciāliste

t. +371 26152534
e. vetimpex@vetimpex.lv

Anda Pētersone Galvenā grāmatvede

t. +371 25620835
e. gramatvediba@vetimpex.lv

Indra Botore Direktore

t. +37128348317
e. indra.botore@vetimpex.lv

Noliktava, loģistika

Ģirts Vārtiņš Noliktavas darbinieks, šoferis

t. +371 26150473
e. noliktava@vetimpex.lv

Dita Činka Noliktavas vadītāja

t. + 371 26247124
e. noliktava@vetimpex.lv

Pārdošanas daļa

Dace Kārkliņa Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Vidzeme

t. +37120292017
e. dace.karklina@vetimpex.lv

Dzintra Laugale Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Kurzeme

t. t. +37125770414
e. e. dzintra.laugale@vetimpex.lv

Antra Bērziņa Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Kurzeme

t. +371 29794295
e. antra.berzina@vetimpex.lv

Gunita Čerezova Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Mazie dzīvnieki
Reģions: Visa Latvija

t. +371 28348069
e. gunita.cerezova@vetimpex.lv

Dainis Daude Lielo klientu vadītājs

Specializācija: Cūkkopība
Reģions: Visa Latvija

t. +371 28347986
e. dainis.daude@vetimpex.lv

Ruta Ozoliņa Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Mazie dzīvnieki
Reģions: Visa Latvija

t. +371 22827214
e. ruta.ozolina@vetimpex.lv

Jana Pumpure Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Zemgale

t. + 371 25495513
e. jana.pumpure@vetimpex.lv

Danute Teilāne Klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Vidzeme

t. +371 25617825
e. danute.teilane@vetimpex.lv

Arnita Strankale klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Latgale

t. +37126106409
e. arnita.strankale@vetimpex.lv

Dace Eltermane klientu/pārdošanas konsultante

Specializācija: Lauksaimniecības dzīvnieki
Reģions: Zemgale

t. +37126321441
e. dace.eltermane@vetimpex.lv

Kārlis Ērglis Lielo klientu vadītājs

Specializācija: Cūkkopība
Reģions: Visa Latvija

t. +37129406338
e. karlis.erglis@vetimpex.lv